SEMAFORY                                                                          ZPOMALOVACÍ SEMAFOR

Servis, údržba a správa světelného signalizačního zařízení (SSZ).

Firma provádí servis a údržbu všech nových i starších typů SSZ. U těchto zařízení jsme schopni provádět opravy a údržbu řadičů i venkovní výstroje, pravidelné prohlídky předepsané výrobci a spolupracovat při běžné údržbě v závislosti na místních podmínkách. Máme v této době nasmlouvány kontrakty ve více než třiceti městech na území Čech.
Ceny oprav a údržby se pohybují v závislosti na typu a stáří zařízení (od 650,-Kč/hod.). Cena dopravy závisí na použitém prostředku (od 15,80 Kč). V ceně dopravy nejsou zahrnuty náklady na čas zaměstnanců strávený na cestě.

Pravidelné prohlídky mají pevně danou cenu jejíž součástí je doprava, práce při prohlídce, 0,25-1.hodina práce na odstranění závad zjištěných při prohlídce a spotřební materiál v ceně od 20,- do 150,-Kč, dle rozsahu prohlídky. Ceny oprav mohou být navýšeny o 25-100% v případě prací mimo pracovní dobu nebo v případě vyžádaného pohotovostního výjezdu v závislosti na smlouvě se zákazníkem. Zákazníci se sjednanými smlouvami jsou cenově zvýhodněni. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Doba zahájení oprav závisí na sjednané smlouvě a pohybuje se od jednoho do dvou pracovních dnů od nahlášení závady. V případě vyžádání pohotovostního výjezdu se doba zkracuje až na dvě hodiny.

Jsme jediná firma na trhu s takto kompletní nabídkou služeb.

Výstavba a rekonstrukce SSZ

Zajistíme výstavbu SSZ dle Vašich požadavků na klíč, od projektu až po předání hotové stavby. V případě Vašeho zájmu můžeme využít místních firem (např.zemní práce).
Venkovní zařízení je z velké části tuzemské výroby, návěstidla používáme po zkušenostech z provozu od dodavatele SIEMENS. Ostatní výrobky vykazují oproti SIEMENS zvýšené nároky na následnou údržbu, ale nebráníme se jejich použití v případě Vašeho vyžádání. Řídící zařízení (řadič) nám dodávají SIEMENS, AŽD a CROSS Zlín. Záruka na stavbu na klíč je zpravidla 36 měsíců na stavební práce, venkovní výstroj a kabeláž. Na řadiče je záruka 24 měsíců, přičemž s řadičem CROSS jsme schopeni prodloužit záruku.
Ceny zařízení se samozřejmě různí dle velikosti a místních podmínek, vybavenosti SSZ a dopravním řešením. Pro příklad použijeme křižovatku ve tvaru kříže, 4 skupiny vozové a 4 skupiny chodecké se základní výbavou, je odhadní cena od 1.400.000 Kč bez DPH, na základě Vašeho požadavku zdarma zpracujeme nabídku.

Naše firma postavila za posledních osm let přes 40 nových SSZ ve více než 15 městech v Čechách.

Splátky a pronájem zařízení

Možnost splátek je určena pro dodávky nad hodnotu 100.000,-Kč. Jsme připraveni Vám nabídnout odložené splátky dle dohodnutého kalendáře zejména u rekonstrukcí a nové výstavby jak SSZ, tak i parkovacích systémů, ale i na kompletní nabídku produktů firmy.
Další možností jak zlepšit stav Vašich zařízení je nabídka dlouhodobého pronájmu zařízení s možností pozdějšího odkoupení. Po dobu pronájmu jsou všechny předepsané kontroly i revize zařízení součástí ceny. (včetně výměny žárovek, čištění apod.) Cena za měsíční pronájem se pohybuje dle druhu zařízení a doby pronájmu mezi 4 - 10% ze základní ceny dodávky. Tato nabídka je vhodná jako provizorní řešení havarijního stavu nebo vyzkoušení moderních systémů v dopravě bez jejich přímého zakoupení.